Rezervace menu
Zobrazit menu sekce
On-line kamera

Sport club Regia a.s.

Rozhodli jsme se, že nebudeme zahálet v tomto těžkém období a začali jsme s rekonstrukcí restaurace svými vlastními silami. Záměr je takový, že chceme pro sportovce, ale i pro ostatní, vytvořit zázemí pro sledování olympiády, fotbalových a hokejových zápasů nebo přenos turnajů z velké haly a to vše na velkém plátně.

Nemáte kde oslavit narozeniny? nebo uspořádat firemní večírek, teambulding a jiné oslavy? Nabízíme zcela nově upravené prostory Sportovní haly pod názvem Sport club Regia a.s.

Ceník a smlouva na pronájem Sport clubu budou k dispozici na webových stránkách www.Regiavdf-sportovní halaNebo můžete volat na telefon 733195957.

Těšíme se na vás 

Ceník:

 Balíček A  – Cena do 4 hodin (1-4 hod) …………………300kč/h                             (+ bonus 2 vstupy do bazénu pro 2 osoby)

 Balíček B – Cena do 8 hodin (1–8 hod) …………………250kč/h                             (+ bonus 4 vstupy do bazénu pro 2 osoby)

 Balíček C – Cena nad 8 hodin (celý den) …………….. 2000kč/h                            (+ bonus 50% na ubytování pro 2 osoby na jednu noc)

 

V rámci pronájmu můžeme nabídnout obsluhu, která je placena nájemcem 100kč/h.

Sport club Regia a.s. - ilustrační foto

Fotogalerie