Rezervace menu
Zobrazit menu sekce

Rezervace

  • 07:00
  • 08:00
  • 09:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • Pondělí19. 2.
  • ZŠ Východní

    08:00-10:00
    ZŠ Východní

    08:00-10:00

  • Střední školy

    10:00-13:30
    Střední školy

    10:00-13:30

  • Zš Bratislavská

    14:00-15:00
    Zš Bratislavská

    14:00-15:00

  • HC VDF

    17:00-18:00
    HC VDF

    17:00-18:00

  • HC VDF

    18:30-19:30
    HC VDF

    18:30-19:30

  • Podluží

    20:00-21:30
    Podluží

    20:00-21:30

  • Úterý20. 2.
  • Střední školy

    08:00-11:00
    Střední školy

    08:00-11:00

  • Střední školy

    11:00-14:30
    Střední školy

    11:00-14:30

  • HC VDF

    17:00-18:00
    HC VDF

    17:00-18:00

  • HC VDF

    18:30-19:30
    HC VDF

    18:30-19:30

  • Spitzkunnersdorf

    20:00-21:30
    Spitzkunnersdorf

    20:00-21:30

  • Středa21. 2.
  • Speciální škola

    08:30-09:30
    Speciální škola

    08:30-09:30

  • Střední školy

    09:30-14:30
    Střední školy

    09:30-14:30

  • HC VDF

    17:00-18:00
    HC VDF

    17:00-18:00

  • HC VDF

    18:30-19:30
    HC VDF

    18:30-19:30

  • Šenov

    20:00-21:30
    Šenov

    20:00-21:30

  • Čtvrtek22. 2.
  • Střední školy

    08:00-14:30
    Střední školy

    08:00-14:30

  • Veřejnost

    15:00-16:30
    Veřejnost

    15:00-16:30

  • HC VDF

    17:00-18:00
    HC VDF

    17:00-18:00

  • HC VDF

    18:30-19:30
    HC VDF

    18:30-19:30

  • Střelnice

    20:00-21:30
    Střelnice

    20:00-21:30

  • tek23. 2.
  • Střední školy

    08:00-09:00
    Střední školy

    08:00-09:00

  • ZŠ Edisonova

    09:00-12:00
    ZŠ Edisonova

    09:00-12:00

  • Střední školy

    12:00-13:30
    Střední školy

    12:00-13:30

  • ZŠ Karlova

    14:00-15:00
    ZŠ Karlova

    14:00-15:00

  • HC VDF Ml. žáci zápas

    17:00-19:00
    HC VDF Ml. žáci zápas

    17:00-19:00

  • HC VDF

    19:30-20:30
    HC VDF

    19:30-20:30

  • Sobota24. 2.
  • Ingo

    09:00-12:00
    Ingo

    09:00-12:00

  • Veřejnost

    12:30-14:00
    Veřejnost

    12:30-14:00

  • HC VDF St. žáci zápas

    14:30-16:30
    HC VDF St. žáci zápas

    14:30-16:30

  • Vlčí smečka

    17:30-19:30
    Vlčí smečka

    17:30-19:30

  • Holubec

    20:00-21:30
    Holubec

    20:00-21:30

  • Neděle25. 2.
  • Engelmann

    07:30-09:30
    Engelmann

    07:30-09:30

  • HC Děčín Dorost zápas

    10:00-12:00
    HC Děčín Dorost zápas

    10:00-12:00

  • HC VDF St. žáci zápas

    12:30-14:30
    HC VDF St. žáci zápas

    12:30-14:30

  • Veřejnost

    15:00-17:30
    Veřejnost

    15:00-17:30

  • Krátký

    18:00-19:30
    Krátký

    18:00-19:30

Máte zájem o rezervaci sportoviště?

+420 601 213 098