Rezervace menu
Zobrazit menu sekce

Krampusáci v bazénu

 

Do varnsdorfského bazénu dorazí „Krampusáci“

V peklo se v úterý 6. prosince změní plavecký bazén ve Varnsdorfu. Organizátoři se rozhodli, pro velký zájem o tuto akci, že podívanou na tzv. „Krampusáky“ dopřejí jak návštěvníkům uvnitř bazénu, tak i ve venkovním ohraničeném prostoru bazénu. „Vzhledem k finanční náročnosti akce jsme se rozhodli pro dvojí vybírání vstupného. Jedno vstupné bude dovnitř bazénu, samozřejmě s možností koupání a bližším setkání s Krampusáky, možností fotografování se s nimi apod . Druhé vstupné bude do ohraničeného venkovního prostoru za bazénem u tobogánu a do tzv. „Nebíčka s peklíčkem“ - v tělocvičně nad bazénem“, uvedl vedoucí plaveckého bazénu. Lidé zaplatí u pokladny vstupné do venkovního prostoru a do „Nebíčka s peklíčkem“  50,-Kč za osobu, a to včetně dětí a za to obdrží pásky, se kterými se tam mohou po dobu akce pohybovat.  Do bazénu pak zaplatí 150,- Kč/dospělí a 100 Kč/děti do 10-ti  let.  Lidé si tak mohou vybrat, zda půjdou ven, nebo dovnitř bazénu.

Pekelné obludy se svítícími rohy „Krampusáci“ budou v době od osmnácté do devatenácté hodiny strašit uvnitř plaveckého bazénu.  Venku pod tobogánem budou od 19:00 - 20:00.  V tělocvičně nad bazénem se pak mohou děti vyfotit v „Nebíčku“ s andílky a ti odvážnější dojít až k samotnému Luciferovi. Nebíčko s andílky bude přístupné již od šestnácté hodiny, aby mohly přijít i děti, které se čertů bojí, a také proto, aby se dostalo na všechny. Uzavírat se bude v 17:30.  Před recepcí se mohou nechat děti krásně namalovat na obličej a něco si vytvořit v čertovských dílničkách pod vedením milých a šikovných učitelek ze ZŠ Náměstí E. Beneše. Dospělí si zase můžou dát klobásu a svařák ve stánku před bazénem. Návštěvníci uvnitř bazénu se mohou nechat „pekelně“ namasírovat od masérů z místní VOŠ, SPŠ a SOŠ Varnsdorf.

„Rádi bychom poprosili místní, aby si udělali hezký výlet a auta nechali doma. U bazénu je bohužel malý prostor k parkování. Děkujeme za pochopení. Na akci se všichni moc těšíme a věříme, že se bude líbit“, dodal k organizaci vedoucí plaveckého bazénu Varnsdorf.

Ladislav Šerák - 21. 11. 2022